Нафтопродукти європейської якості

Ласкаво просимо до АЗС "Народна"!

Ласкаво просимо

Сьогодні мережа АЗС «Народна» знайома багатьомавтовласникам. Фірмовий секрет популярності - професійний підхід співробітників нашої компанії до своєї роботи і якісний європейський продукт на паливному ринку.


Народна - це АЗС, які ведуть помірну цінову політику і реалізують нафтопродукти виключно високої якості, отриманих від нафтопереробних заводів Республіки Білорусь - ВАТ «Мозирський НПЗ» (м.Мозир, Гомельська обл.) І ВАТ «Нафтан» (м.Новополоцьк, Вітебська обл.).


На сьогоднішній день мережа АЗС «Народна» - це 18 своїх автозаправних станцій в 6-ти регіонах України (
Мережа Народна АЗС), оснащені сучасним обладнанням. За сім років на ринку України компанія стала надійним «паливним другом» для автовласників і перевіреним паливним партнером для підприємств та організацій. Велика кількість корпоративних клієнтів, серед яких провідні автоцентри, великі промислові підприємства, співпрацюють з нами. Ми пропонуємо не тільки якісне паливо, а й зручні схеми розрахунку за нього: бланки-дозволу(талони) та електронны смарт-карти. Незалежно від обраної схеми з кожним своїм клієнтом ми завжди працюємо персонально, пропонуючи вигідні знижки і бонуси.